Infoavond : kennismaking met baby- en kindergebaren
Maak kennis met de vele voordelen van gebaren met baby’s en kinderen. Gebarenstemdocente Kerstin Van Gorp leert je twaalf gebaren en geeft tips om er zelf mee aan de slag te gaan.
Hoewel communiceren met soortgenoten voor alle dieren van belang is, onderscheidt de mens zich door zijn taalvermogen. Hoe jong ook, een kind wil graag delen wat het beleeft en nodig heeft. Met gebaren geef je je kind al vroeg een stem. Nog voor het leert praten, kunnen jullie zo al communiceren – met de handen!
Om een zicht te hebben op het aantal mensen dat komt, vragen we om aan te melden aan de balie van de bib, via bibliotheek@arendonk.be of op 014 67 16 14. Beslissing van het laatste moment? Ook dan ben je welkom.